Полтавська молодь цілу ніч молилася за мир в Україні

13179025_1811755092445077_965578916792312356_nУ ніч з 13 на 14 травня 2016 року Божого з благословення владики Василія (Тучапця), Екзарха Харківського, у м. Полтаві відбулися молодіжні нічні чування, присвяченні Дню пам’яті та примирення у контексті Року Божого Милосердя, які організувала Комісія УГКЦ “Справедливість і мир” у співпраці з полтавською молодіжною організацією “Українська молодь — Христові”.

У нічних молитовних заходах, які проходили у середмісті Полтави –  Молодіжному центрі, взяли участь 15 молодих осіб з полтавської парафії Пресвятої Трійці.

Розпочавши з молебню до Пресвятої Богородиці, усі учасники молитовних чувань спільно молилися за розвиток Українcької Греко-Католицької Церкви у Харківському екзархаті, за мир та спокій на українських землях, за українське військо, за подолання воєнного лихоліття, за усіх жертв військових конфліктів та протистоянь у XX-XXI ст., жертвуючи свою присутність і за свої особисті та парафіяльні потреби.

Згодом, о. Максим Кролевський, духівник молодіжної спільноти “Українська молодь  Христові”, у своїй духовній науці розповів про сутність та значення свободи, миру та справедливості у контексті сучасних українських реалій. “Вдивляючись у різні трагічні події XX століття та сьогодення, пам’ятаючи про всіх тих, хто став невинною жертвою різних геополітичних псевдоідеологій,  підкреслив священик під час духовного слова,  ми повинні будувати наше суспільство на любові, повазі до гідності людської особи та на християнсько-європейських цінностях, які є запорукою подолання корупції та будівництва вільної та незалежної Української Держави.” У ході духовної науки творилися жваві дискусії та обговорення.

13165883_1811754975778422_4097949393631941767_nПісля духовної науки, п. Тарас Подоляк, активний парафіянин, добродій та канцлер чоловічої братерської організації “Лицарі Колумба” у м. Полтаві, поділився зі всіма молодими особами своїм життєвим досвідом та знаннями, окресливши для молодих осіб важливі християнські цінності та пріоритети, які мають бути фундаментом для побудови справді щасливого життя. “У різних процесах свого особистого розвитку та різних процесах соціалізації,  зауважив п. Тарас Подоляк , я завжди відчував присутність Бога та силу молитви, яка провадила мене по житті, допомагала робити правильний крок у правильному напрямку, розвивати особисте, родинне та суспільне життя”.

Усі учасники нічних молитовних чувань переглянули різні екологічні та християнські фільми, під час якого кожен мав можливість приступити до Святої Тайни Покаяння. Також у програмі нічних молитовних заходів була молитва на вервиці, духовні науки, українські та християнські пісні та “живі” обговорення.

Завершилися молодіжні молитовні нічні чування Божественною Літургією.

                               Прес-служба парафії Пресвятої Трійці м. Полтави

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *