Подяка вимушенопереселених греко-католиків з Харкова парафії Пресвятої Трійці міста Полтави за наданий прихисток під час війни

Від самого початку повномасштабної агресії рф, коли були активні обстріли міста Харкова, парафіяни Катедрального собору святого Миколая Чудотворця, який розташований на Салтівці, змушені були шукати прихисток, адже будинки багатьох були на лінії вогневого ураження, там, де багато помешкань було врешті зруйновано та спалено окупантами.

Греко-католики знайшли свій прихисток у Полтаві, у храмі Пресвятої Трійці. Дякуючи Богові та настоятелю храму отцю Юрію і отцю Максиму, який є капеланом українського війська, віряни почували себе тут як вдома. Діти навчалися в катехитичній школі, хлопчики мали можливість прислуговувати в храмі. Харків’яни перебували у спільній молитві з парафією, а також отримували гуманітарну підтримку. Дехто приєднався до “Лицарів Колумба” — організації, яка об’єднує чоловіків-католиків. В храмі Пресвятої Трійці знайшли себе також і деякі греко-католики Донецького екзархату.

Висловлюємо найщирішу подяку священикам о. Юрію і о. Максиму Кролевським та парафіянам храму Пресвятої Трійці м. Полтави за вчасно надану і дуже важливу допомогу!

Парафіяни Катедрального собору УГКЦ м. Харкова

Парафія Пресвятої Трійці у Полтаві

Парафія Пресвятої Трійці. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *