Отці-координатори Стратегії розвитку УГКЦ помолилися в Люрді за мир та спокій на українських землях

6 грудня отці-координатори програми розвитку УГКЦ в єпархіях «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» прибули до Люрду помолилися за мир та спокій на українських землях, за подолання воєнного лихоліття на Донбасі та розвиток Церкви в Україні та світі. Повідомляє прес-служба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у Полтаві.

Цього року координатори з України та світу збиралися у Фатімі (Португалія) для обговорення подальших кроків у напрямку розвитку УГКЦ та просили заступництва у Пресвятої Богородиці. Варто додати, що у заходах бере участь священик Харківського о. Максим Кролевський.

Паломництво розпочалося Божественною Літургією в храмі Успіння Пресвятої Богородиці, яку очолив о. Василь Чудійович, канцлер та координатор у Київській архиєпархії УГКЦ. У своїй недільній проповіді священик закликав прислухатися до голосу Божого та переосмислити по-новому виклики сьогоднішнього часу, перед якими стоїть Церква. “Ми повинні ще раз переосмислити те, ким ми є насправді, – зауважив священик, – і те, до якої місії покликав нас, священиків, сам Господь Бог”.

Згодом усі координатори вирушилу в Хресну дорогу, яку очолив о. Олександр Варницький, координатор у Донецькому екзархаті УГКЦ. “Не біймося брати на себе відповідальність, – зауважив священик на завершення Хресної дороги – за будівництво Царства Божого у людських душах”.

Джерело: http://news.ugcc.ua/news/otts%D1%96koordinatori_programi_strateg%D1%96i_rozvitku_ugkts_v_lyurd%D1%96_pomolilisya_za_mir_ta_spok%D1%96y_na_ukrainskih_zemlyah_75495.html

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *