На Азовському морі пройшов духовний табір для молоді Харківського Екзархату

У місті Приморську Запорізької області пройшов табір “Успішний старт” для молоді Харківського Екзархату. З благословення та за підтримки Екзарха Харківського Владики Василія табір проходив на узбережжі Азовського моря протягом 19-25 липня. 

Близько тридцяти молодих учасників долучалися до духовно-відпочинкової програми, яка включала ранкову руханку, банси, спільні моління, вечірню катехизацію, цікаві ігри (теж і велику гру), інтелектуальні змагання, дискотеку, перегляд фільму тощо. Заходи відбувалися під духовним проводом голови Молодіжної комісії Екзархату о. Миколая Микосовського, ЧСВВ.

На початку табору молодь було розділено на три гуртки: «Хвиля успіху», «Запорожці» та «Люди ХЕ». Допомагали у проведенні програми аніматори Марко Коваль і Світлана Корбаньова, а також їхні помічники Домініка Гопта і Лілія Романів.

Варто додати, що молоді особи мали можливість поспілкуватися приватно з духовним провідником на важливі теми чи посповідатися. «Цей молодіжний табір дав мені змогу познайомитися з новими гарними людьми. Я добре відпочив, було дуже весело проводити час разом із друзями. Дякую о. Миколі за такий чудовий табір», – ділиться Микола Мотречко з міста Миргорода. Марія Юхно з Харкова зазначає, що «цей молодіжний табір навчив бути до Бога ближче, не давав змоги сумувати. Я вивчила круті банси, знайшла багато нових друзів. З програми мені більше всього сподобалась катехизація. Я дізналася багато чого нового й мене дуже зацікавила тема «Прощення» та «Духовний зріст». “На цьому таборі я зрозумів як правильно починати своє духовне життя і як саме його зробити ще кращим”, – розповідає  Дмитро Атаман з міста Кременчука.

Отець Миколай сподівається, що цей християнський табір принесе добрі плоди в житті юних хлопців і дівчат зі Сходу України, адже для молоді так важливо відчувати підтримку Церкви, спільно працювати і відпочивати.

Відео о. Миколая Микосовського, ЧСВВ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *