Молодь Харківського екзархату взяла участь у Світових Днях Молоді у Лісабоні

Протягом тижня наша невеличка команда з Харківського екзархату – четверо дівчат брали участь в Світових Днях Молоді в Лісабоні разом з мільйоном християн з різних куточків планети. Ми подолали більше 4500 кілометрів, перебуваючи п’ять днів у дорозі, перемогли втому, з молитвою і міцною вірою в серці прямуючи до «епіцентру» усіх найважливіших подій.

Разом з українською молоддю ми мали спільні молитви, богослужіння, розваги, екскурсії, катехизи. Опісля – зустрічі з людьми з усього світу: всі різні, але Бог нас зібрав в одному місці, де єдність витала в повітрі.

Ми мали можливість поспілкуватись з молоддю, розказати правду про війну в Україні, попросити про молитву та почути слова важливої для нас підтримки. Так само ми мали нагоду зустрітись з Папою Римським Франциском, що молитовно нас підтримує в цій жорстокій боротьбі за незалежність.

Хресна дорога, Свята Меса, нічні молитовні чування під відкритим небом разом зі Святішим Отцем втілюють надію в найкраще майбутнє, коли нарешті настане мир, що так часто був згаданий в наших молитвах на Світових Днях Молоді.

Повідомила Анастасія Ремізова, учасниця СДМ від Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *