Молитва поєднала велику Божу родину

14 лютого відбулася проща монашества УГКЦ до Патріаршого собору Воскресіння Христового з нагоди завершення Року богопосвяченого життя. У прощі взяв участь владика Василь (Тучапець), а також монахині з Харкова: с. Григорія Костів та с. Неоніла Варениця.

У цей день Екзарх Харківський очолив недільну Утреню у монастирі св. Василія Великого м. Києва у співслужінні з новообраним Протоігуменом о. Йоаном Школиком, ЧСВВ, а також з отцями та братами-василіянами. Згодом владика Василь разом з монашеством вирушили до Собору Воскресіння Христового на Архиєрейську Літургію, яку очолив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав.

На прощу прибули близько двохсот осіб богопосвяченого стану з різних згромаджень та терен України. «У цей день спільна молитва поєднала велику Божу родину у батьківському домі – Патріаршому соборі. Особливо приємно було бачити знайомі обличчя , – ділиться враженнями від прощі с. Григорія з Харкова. – Пригадалися реколекції, навчання, подорожі та спільні служіння із братами та сестрами різних монаших спільнот.»

Варто зазначити, що така масштабна зустріч монашества УГКЦ відбулась вперше.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *