Молитва до св. Боніфатія за зцілення від недуги пияцтва

О всесвятий великомучениче Боніфатію, милостивий слуго милосердного Владики! Почуй прибігаючих до тебе, одержимих згубною пристрастю до пияцтва, і як у своєму земному житті ти ніколи не відмовляв тим, хто просив у тебе допомоги, так і тепер порятуй цих нещасних слуг Божих (імена).

Колись давно град побив твій виноградник, але ти помолився до Господа, і з тих нечисленних грон, які ще збереглися, зробив вино. А потім ти покликав бідних, і коли їх пригощав, сталося чудо: вина в посудинах не зменшувалося. О Святителю Божий! Як за твоєю молитвою примножилося вино для користі і на радість убогим, так і сьогодні, блаженний, зменш його там, де воно приносить шкоду, звільни від потягу до нього всіх тих, хто піддається ганебній пристрасті пияцтва (імена), зціли їх від тяжкої недуги, звільни від бісівської спокуси, укріпи їх. Дай їм, немічним, силу успішно витримати цю спокусу, поверни їх до здорового й тверезого життя, настанови їх на дорогу праці, прищепи їм прагнення до тверезости й духовного життя.

Допомагай їм, угоднику Божий Боніфатію, коли потяг до вина почне палити їхню утробу, знищ їхнє згубне бажання, освіжи їхні уста Небесною Прохолодою, просвіти їхні очі, постав їхні ноги на непорушній скелі віри й надії. Щоб, залишивши свою пристрасть, яка приводить до відлучення від Небесного Царства, вони утвердилися в чеснотах. Щоб вони удостоїлися гідного й мирного смертного часу й у вічному світлі нескінченного Царства Слави гідно прославляли Господа нашого Ісуса Христа з Його Отцем, який не має ні початку, ні кінця, із Пресвятим і Животворним Духом на віки віків. Амінь.

Із “Молитовника на всяку життєву потребу.

300 духовних перлин Сходу і Заходу”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *