Укладено Меморандум про співпрацю між “Карітас Суми” та Сумською міською радою

Сумська міська рада та Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Суми» в межах проєкту «Спеціалізована підтримка та допомога особам, дітям з інвалідністю та їхнім сім’ям під час реагування на війну в Україні» уклали Меморандум про співпрацю.

Документ підписали секретар міської ради Артем Кобзар та директор «Карітас Суми» о.Олександр Дядя. У зустрічі, що передувала підписанню, взяли участь перший заступник міського голови Артем Кузнецов, заступник міського голови Станіслав Поляков, керівники структурних підрозділів міської ради, менеджер Проєкту Катерина Ткач, асистент менеджера Проєкту Наталія Гуцуляк, представник партнера Caritas France Lucas DAUMER-CHANUT та локальний координатор Проєкту Галина Докторович.

У ході зустрічі обговорювалися запити та пропозиції міжнародних партнерів, а також конкретні напрямки співпраці. Меморандум відображає спільний напрям діяльності міської ради, Ради волонтерів та “Карітас Суми”, встановлює рамки співпраці між сторонами, щоб підтримати тих, хто найбільше постраждав від війни і особливо потребує допомоги та забезпечити ефективне проведення спільних заходів, реалізацію програм і проєктів у галузі соціального захисту, інклюзивної освіти.

Документ відкриває нові можливості для спільних ініціатив, які сприятимуть створенню безпечного та підтримуючого середовища для мешканців Сумської територіальної громади.

Повідомили у “Карітас Суми”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *