Капелани завітали з подарунками до діточок загиблих гвардійців

Військове братерство, підтримка та батьківська любов. Гвардійці завітали до родин загиблих військовослужбовців з подарунками у День знань. Першокласники отримали шкільні наплічники. Акція пройшла під патронатом капеланської служби Національної гвардії України й називається “Наплічник від татка”.
Дітки, до яких ми завітали, кажуть: “Мій татко — Герой. Зараз він дивиться з Небес та мене оберігає. І, навіть, збирає школи”, — розповідає капелан однієї з бригад Національної гвардії отець Ігор Табака (священник Української Греко-Католицької Церкви). Він пояснює, що цією акцією були охоплені дітки, які цього року йдуть до першого класу. “Наплічники, які ми передавали, були придбані за кошти наших парафіян. Зокрема, й нашого храму в Люботині. Багато дітей наших захисників через вторгнення опинились в інших регіонах. Ми передали їм подарунки поштою, а також через побратимів з інших військових частин, комусь через рідних та близьких”, – каже о. Ігор.
«Для нас є дуже важливо і необхідно підтримувати родини наших загиблих захисників, наших Героїв, — розповідає капелан Володимир Марущак. — Окрім духовної підтримки, потрібно, в першу чергу, допомагати практично – справами й вчинками, аби рідні, які залишилися без найдорожчої людини, відчували нашу підтримку”.
Дітки на сході України наразі навчатимуться переважно дистанційно через небезпеку ракетних ударів росії [країни-терориста]. Проте гвардійці переконують, що ми обов’язково переможемо ті величезні біди, які приніс осоружний “русский мир” в наші родини, бо ми — єдина Нація. І це знає кожна наша дитина.
Фото надане капеланами НГУ

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *