Хрестопоклінна Неділя в Покотилівці

У Неділю 18 березня, в Святопокровському монастирі оо. Василіян смт. Покотилівка, відслужилася Архиєрейська Свята Літургія під проводом Преосв. Владики Кир. Василія Медвіта, ЧСВВ, який прибув до монастиря щоби разом з вірними роздумувати над значенням спасительної дії Чесного Животворящого Хреста Господнього.

У своєму повчальному слові, Владика Василій зосередив увагу на значенні Хреста, на якому помер наш Спаситель Ісус Христос.

« Хрест у ті часи, був символом приниження, на ньому розпинали злочинців, вбивць, тому померти смертю хресною означало померти ганебно, та після того, як на хресті помер Господь, хрест став символом спасіння, символом уздоровлення…», продовжує Владика.

На Святій Літургії був присутній о. Павло Федусів, ЧСВВ, який служить в монастирі Серця Христового що у Званівці та брат Іпатій Ващишин, ЧСВВ, а також чисельні вірні у святому Храмі.

На закінчення Владика Василій побажав усім добре підготовитися до Світлого Празника Христового Воскресіння, а найкращою підготовкою є поєднання з Христом у Святій Тайні сповіді та Причастя.

 

Ієрм. Йосиф Щур, ЧСВВ

Настоятель монастиря

Також може зацікавити...

2 коментарі

  1. Олександр сказав:

    Покотилівка стрімко розвивається. Отцям Василіянам успіхів у працях на теренах Сходу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *