Формаційний курс «PROVIDE»

Центр Академічного Душпастирства при Патріаршій Комісії у Справах Молоді розпочав набір на навчально-формаційний курс «PROVIDE» для студентських капеланів та їх помічників з посеред активних молодіжних лідерів.

Формаційний курс «PROVIDE» – це програма для священників та активних мирян, які заангажовані до душпастирської діяльності в академічному середовищі, або ж хочуть розвивати студентське капеланство у своїх єпархіях.

 Мета курсу – надати якісну, всебічно орієнтовану, професійну підготовку капеланам та їх помічникам із здобуттям практичних навиків душпастирювання в академічному середовищі. Тематичне наповнення курсу спрямоване на формування в учасників вміння планувати та організовувати душпастирську, виховну, навчальну діяльність; розвиток управлінських, комунікативних здібностей, а головне навчання новітніх методів праці в молодіжному середовищі відповідно до запитів студентів та суспільних змін.

 Курс передбачає модульну систему навчання (разом 6 модулів від червня до грудня 2021). Перший модуль стартує 7 червня 2021.

Для участі у курсі просимо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1HA7_8EDnJuhSV26sG0hIoHb6bZg1njNpbRABCTrCJiQ/edit?usp=sharing

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *