Екологічну діяльність УГКЦ було представлено у Харкові

12 травня 2015 року Божого у місті Харкові, у Чорнобильській Історичній Майстерні відбулася зустріч екореферента Бюро УГКЦ з питань екології Харківського екзархату о. Максима Кролевського з екологічними організаціями та інституціями міста.

На зустрічі всі учасники були ознайомлені зі специфікою роботи Майстерні, а також відбулися презентації партнерів цього закладу, якими є представники екологічних організацій міста Харкова, які основують свою діяльність завдяки проектам по конкретних темах екології та енергозбереження і в рамках неформального виховання.

Серед учасників були присутніми співробітник Католицької організації «Реновабіс» Йоахім Завер і керівник проектів ІВВ Дортмунд в Україні.
Пан Йоахім розповів про різні екоініціативи Бюро УГКЦ з питань екології, які, при підтримці «Реновабіс», успішно здійснюються в УГКЦ в Україні.

Отець Максим розповів про діяльність Бюро УГКЦ з питань екології, про різні екологічні ініціативи, за допомогою яких Церква намагається змінити свідомість суспільства та громадян, щоб вони змогли по-божому подивитися на Богом сотворений світ. «Ми намагаємося, – зауважив екореферент, – зайти на усі рівні суспільного життя, щоб допомогти людям усвідомити свою відповідальність за цей світ, у якому ми живемо».

По завершеню усі учасники обговорили можливість співпраці у спільних екологічних проектах, акціях та ініціативах.

Джерело: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1980-u-harkovi-bulo-predstavleno-ekologichnu-dijalnist-ugkts

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *