Дзвінка коляда пролунала у Харківському військовому шпиталі

Цього року вірні Української Греко-Католицької Церкви Харкова не оминули колядою поранених військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил України, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону міста Харкова.

Після Святої Літургії у Свято-Покровському монастирі оо. Василіян колядувати до госпіталю поїхали: спільнота «Квіти Слобожанщини», отець Олег Рибчак, сестра Світлана, брати-семінаристи Сергій Тимчук (Львівська Духовна Семінарія Святого Духа), Андрій Тимчук та Богдан Магурський (Київська Трьохсвятительська Духовна Семінарія).

Крім веселої коляди було передано у подарунок три великі ящики духовно-реабілітаційної літератури від видавництва «Свічадо».

Солодощі та фрукти, які також отримали наші хлопці, що перебувають на лікуванні, були пожертвувані спільнотою «Матері в молитві».

Це вже багаторічна традиція коляди у харківському військовому госпіталі, яка дарує радість, мир та Божу благодать для наших захисників. Хлопці з радістю дивились на вертеп, робили фотографії, а також намагались підспівувати. Дуже важливо, щоб у Різдвяні свята в кожній душі засяяв живий Христос!

Бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, любові,  миру та спокою в серцях, швидкого одужання та повернення додому!

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *