Діти та сестри монахині «Дому Милосердя», що в с. Деменки на Полтавщині, дякують жертводавцям

З 2012 року УГКЦ  Італії допомагає «Дому Милосердя» в с. Деменки Полтавської обл. в ремонтних роботах та створенню умов для проживання в ньому дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.

З благословення Владики Діонісія (Ляховича), завдяки старанням о. Марка-Ярослава Семегена та душпастирям УГКЦ по всій Італії було зібрано чимало  коштів, за  які було зроблено такі роботи: реконструкція та повний ремонт в 11-х кімнатах; утеплено стелі (250 м²) та стіни будинку (352 м²); поштукатурено весь фасад (352 м²), водостічну систему, поміняно вхідні двері. Куплено 2 котли (газовий і на дрова). Проведено газ до будинку. Зроблено відмостку навколо дому та укладено тротуарну плитку. А в цьому році ми нарешті змогли зробити нову огорожу, бо стара була тимчасова і вже поламана в багатьох місцях. Огорожі зроблено 200 м, також ворота і фіртку.

За цю чудову поміч, з цілого серця дякуємо і бажаємо благословення Божого для Владики Діонісія, душпастирів та парафіян УГКЦ в Італії. «Бог спроможний обсипати Вас усякою благодаттю, щоб Ви у всьому мали завжди те, що Вам потрібне, та щоб Вам ще й зосталось на всяке добре діло, як написано: Розсипав, дав убогим; праведність його перебуває вічно» (Кор. 9,8-9).

З молитвою і вдячністю

сестри Милосердя  св. Вінкентія та діти

Фотогалерея: яким був будинок, і як він змінився

Також може зацікавити...

1 коментар

  1. о.Йосиф сказав:

    Сестрички Божого благословення Вам! Ви молодці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *