День всесвітньої соціальної справедливості у Полтаві. (АНОНС)

20-21 лютого у Полтаві при парафії Пресвятої Тройці пройдуть заходи, присвячені Дню всесвітньої соціальної справедливості.

Всесвітній день соціальної справедливості, який проголосила ООН 2009 року, у всьому світі відзначають 20 лютого. Заходи організовує Комісія УГКЦ “Справедливість і Мир” у співпраці із полтавською молодіжною організацією “Українська Молодь —  Христові”.

День соціальної справедливості в Україні вперше почали відзначати у 2012 році. Це свято було встановлено для того, щоби звернути увагу всього людства на необхідність прагнення до соціальної справедливості та здійснювати реальні і практичні кроки для цього.

Всесвітній день соціальної справедливості у місті Полтава проводитиметься вперше. Розпочнеться захід 20 лютого спільною молитвою – молебнем до Божого Милосердя за мир і справедливість в Україні.

Також наступного дня, 21 лютого, у храмі Пресвятої Тройці відбудеться конференція та обговорення актуальних тем, що торкають, в основному, проблематику справедливості у нашому суспільстві.

Додаток

Програма заходів:

Субота, 20 лютого, Молодіжний центр (вул. Пушкіна 43б):

15.00 —  Молебень до Божого Милосердя за мир та справедливість в Україні

15.30 —  Початок конференції “Справедливість у сучасному світі: екологія – мас-медіа – освіта та медицина”. Доповідь “Екологія, справедливість і мир через призму української дійсності”. Доповідач: о. Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті.

Неділя, 21 лютого, Храм Пресвятої Тройці (ГРЛ, вул. Липнева, 32)

09.00 —  Утреня

10.00 —  Божественна Літургія

11.30 —  Продовження конференції “Справедливість у сучасному світі: екологія – мас-медіа – освіта та медицина”.

11.30 —  Доповідь “Категорія “справедливість” у Католицькій церкві”. Доповідач: Анна Жгун, катехит.

11.40 —  Доповідь “Справедливість у мас-медійному просторі”. Доповідач: Катерина Кролевська, піар-менеджер “Інституту аналітики та адвокації”.

11.50 —  Доповідь “Справедливість в освітній галузі” Доповідач: Наказний Віктор, катехит та студент Харківського Авіаційного університету.

12.00 —  Доповідь “Справедливість у сфері медицини”. Доповідачі: Богданна Павлишин та Тетяна Терешкович, студентки Медичного університету.

12.15 —  Перегляд відео-лекції “Про справедливість”.

Тел. для довідок 063 022 8007 (Богданна Павлишин), 097 117 34 68 (о. Максим Кролевський)

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *