Блаженніший Святослав об’єднав три комісії і створив нову – Комісію УГКЦ у справах родини і мирян

Предстоятель УГКЦ об’єднав три комісії Української Греко-Католицької Церкви: у справах родини, «Справедливість і мир» та у справах мирян – в одну Комісію УГКЦ у справах родини і мирян. Головою Комісії Глава Церкви іменував пана Юрія Підлісного. Про це йдеться в декреті Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава від 12 жовтня 2020 року.

У своєму декреті Глава Церкви, пригадавши історію заснування цих трьох комісій Блаженнішим Любомиром, відзначив, що за час своєї роботи вони втілили в життя чимало плідних ініціатив, які допомогли мирянам і, зокрема родинам, стати активними членами Церкви.

«Проте, з огляду на реорганізацію Патріаршої курії, яка відповідно до припису канону 124 ККСЦ, здійснюється для покращення служіння нашої Церкви своїм вірним, порадившись із головою Душпастирської ради владикою Кеннетом Новаківським, об’єднуємо три вищезгадані комісії в одну – Комісію УГКЦ у справах родини і мирян», – йдеться у тексті документа.

«Нехай Господь благословить працю усіх, хто служитиме в цій комісії. Вимолюємо для них у Господа щедрих благодатей і допомоги Святого Духа», – побажав Предстоятель УГКЦ.

Окремим декретом Глава Церкви іменував пана Юрія Підлісного головою Комісії УГКЦ у справах родини і мирян терміном на три роки.

«У здійсненні вашого служіння на цьому уряді послуговуйтеся положенням про Комісію УГКЦ у справах родини і мирян та відповідною посадовою інструкцією. У Господа вимолюємо всіх потрібних вам Божих ласк для належного виконання своїх обов’язків», – написав Блаженніший Святослав.

Фото з архіву

Департамент інформації УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *