У Харкові відбудеться презентація книжок військового капелана о. Андрія Зелінського

17553858_1231018937005849_4472874800792458107_nКнигарня «Є» запрошує на презентацію книжок Андрія Зелінського, Т. І. «На ріках вавилонських. Кілька думок про повернення» та «Соняхи. Духовність на час війни». Захід відбудеться 3 квітня 2017 року. Початок – о 18.30. Адреса – вул. Сумська, 3.

Отець Андрій Зелінський – греко-католицький священик, монах-єзуїт, військовий капелан. Основні сфери наукових інтересів та напрямки пасторської діяльності: християнська духовність у контексті сучасної культури, ідеологія національної безпеки та задоволення духовних потреб військовослужбовців.

Книга «Соняхи. Духовність на час війни» (Львів: Вид-во Старого Лева, 2015). Тут зібрані тексти про глибоке і про глибоко людське, про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину на сонце, а наш спільний біль – на радість спільної надії. Адже хлопці, про яких ідеться, – молоді офіцери Збройних Сил України, – втілення відданої та жертовної служби своєму народу, щирої, щедрої та до кінця вірної любові. Відтак книжка водночас є даниною світлій пам’яті тим, хто в час, коли Україну огорнула темрява і страх, запалав соняхами на полях української журби.

Книга «На ріках вавилонських. Кілька думок про повернення» (Львів: Вид-во Старого Лева, 2016). Автор говорить про досвід самотності, який є «землею вигнання у світі людини». Зелінський каже: «Самотність ранить, інколи навіть війною. Нині усяк, хто живе життям нашої країни, зазнає її ран, її смертей і перемог, часто також почувається самотнім у цьому досвіді. Як повернутися у додому? Зустріч із собою справжнім, зустріч із братом у ближньому, зустріч із Богом несподіваним – стежина вороття із землі вигнання у двори нового Єрусалиму, з пустелі людської самотності в затишок втраченого Едему, з минулого в майбутнє…». За підсумками Всеукраїнського конкурсу «Найкраща книга форуму – 2016», у рамках 23-го Форуму видавців, автор був нагороджений Золотим гербом міста.

Джерело: https://www.facebook.com/events/1328408207240291/,

http://euro.kharkiv.ua/?p=17631

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *