На вокзалах Полтави роздають безкоштовні обіди: благодійникам потрібна допомога містян

Благодійний фонд «Карітас Полтава» понад 3 місяці роздає безкоштовні гарячі обіди людям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Наразі всі охочі можуть допомогти фонду та долучитися до акції.

Потрібні  серветки, одноразові ложки, стакани, матеріали для фасування обідів,  хліб та інші продукти.

Також можна надіслати кошти на  рахунок фонду за такими реквізитами:

  • одержувач: Благодійний фонд «Карітас Полтава»,
  • ЄДРПОУ 40958597
  • Р/р: UA103052990000026006031201422 в ПАТ «ПриватБанк»,
  • МФО 331401
  • призначення платежу: доброчинна пожертва.

Також ви можете допомогти, якщо долучитеся до приготування, фасування чи розвезення обідів. Звертатися можна в офіс «Карітас Полтава» за адресою: вул. Пилипа Орлика 20/1, або за номером телефону: 095 288 8707.

За словами менеджерки проєктів благодійного фонду Алли Раковецької на один обід витрачають 5 хлібин, майже 3 кг круп та майже 3 банки консервованого тушкованого м’яса. Також для приготування обіду потрібні картопля, морква та інші овочі для супу.

Алла Раковецька каже, що продукти потрібні постійно, бо це довгострокова акція.

Обіди щосереди роздають на Південному вокзалі о 15:00, а на Київському вокзалі о 15:30. Тут на волонтерів кожного тижня чекають люди, які прийшли отримати обід. Жінки, чоловіки та діти по черзі беруть чай та отримують пакунки з їжею.

Також волонтери щоразу намагаються привезти теплі речі: верхній одяг та взуття. Історії людей, які приходять на полтавські вокзали за безкоштовними обідами можете прочитати за посиланням.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *