Екологічна Хресна дорога. АНОНС

У п’ятницю, 22 квітня, у Молодіжному центрі (вул. Пушкіна, 43б) відбудеться екологічна Хресна дорога, яку очолить та попровадить полтавська молодіжна спільнота “Українська молодь —Екологічна хресна дорога Христові”, яка діє при парафії Пресвятої Трійці. Просимо усіх прийти та взяти активну участь в екологічній Хресній дорозі. Початок о 18.00

Ця Хресна дорога є спробою Бюро УГКЦ з питань екології у посильний спосіб долучитись до реалізації загальноцерковної стратегії 2020 «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» завдяки переосмисленню і оживленню нашої віри в Ісуса Христа як повновладного Творця та Спасителя всього світу.

Також вона має спричинитися до більш ефективного здійснення Великопосної екологічної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння», що має на меті допомогти глибше і повніше пережити процес покаяння і навернення до Бога завдяки поглибленню свідомості щодо відповідальності за створений Богом світ.

“Екологічна Хресна дорога” призначена допомогти християнам побачити самих себе, своїх ближніх і світ, який довкола нас, у перспективі Божого плану cпасіння усього створіння. Роздуми над Хресною дорогою Господа нашого Ісуса Христа у світлі сучасних проблем довкілля сприяють формуванню свідомості щодо відповідальності за створений Богом світ, розумінню вагомості загрози екологічного гріха та необхідності цілісного навернення до Бога, що передбачає також і бережливе ставлення до всього створіння.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці м. Полтави

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *